طراح سایت


اگر وب سایت شما از نظر طراحی وب سایت استانداردهای بازار را نداشته باشد، نمی تواند توجه شما را به خود جلب کند و حتی ممکن است شخصیت و اعتبار شرکت شما را تحت تاثیر قرار دهد. این را گزارش منتشر شده توسط وبلاگ تخصصی Cliento نشان می دهد: «48٪ از کاربران اعلام کرده اند که طراحی وب سایت اولین عاملی است که اعتبار را تعیین می کند».

به همین دلیل است که هنگام ایجاد یک وب سایت یا بهبود وب سایتی که قبلاً دارید، مهم است که بدانید چگونه آن را خلاقانه و مؤثر انجام دهید. از آنجایی که بر اساس همین گزارش، «73 درصد از شرکت ها برای متمایز کردن برند خود از رقبا، روی طراحی سرمایه گذاری می کنند». و در دنیای دیجیتال رقابتی فزاینده، متمایز کردن شرکت شما برای رشد آن حیاتی است. اولین منبعی که به نفع شماست طراحی وب است که در ادامه به اهمیت آن می پردازیم.

<< دانلود راهنمای طراحی وب برای گوشی های هوشمند [راهنمای رایگان] >>
در این مقاله با مهم ترین جنبه های استراتژیک طراحی وب آشنا می شوید: چیستی، اصول اولیه آن، چه عناصر مرتبط با طراحی وب را باید در هنگام ایجاد سایت خود در نظر بگیرید و چگونه می توانید تجربه بازدیدکنندگان را بهبود بخشید. از هر دستگاهی

جنبه های استراتژیک قبل از شروع طراحی وب
می گویند وب سایت مانند کارت ویزیت است. در واقع این است و بیشتر. برای همه اینها، قبل از شروع مرحله طراحی یا ساخت، باید شخصیت خریدار را تعریف کنید که ویژگی های اساسی مشتریان شما را برآورده کند. از این طریق می توانید وب سایت خود را به طور مؤثر طراحی کنید.

برخی از سوالاتی که باید قبل از شروع طراحی سایت خود به آنها پاسخ دهید عبارتند از:

هدف وب سایت شما چیست؟ راه اندازی یک وب سایت غیرممکن است اگر در مورد اینکه آن را برای چه می سازید مشخص نیستید.
مشخصه شما به عنوان یک برند چیست؟ به تمام جنبه هایی فکر کنید که شما را از رقبا متمایز می کند و شما را متمایز می کند.
به چه نوع محتوایی نیاز دارید؟ شاید آنها مقالات مرتبط با نام تجاری شما یا به سادگی توصیف دقیق تری از ویژگی های محصول شما باشند.
چه ویژگی های برند خود را می خواهید برجسته کنید؟ در این مرحله مهم است که جنبه های تصویری مرتبط را بدانید که می تواند وب سایت شما را متمایز کند و خود به خود بدرخشد.
در منو چه می خواهید؟ شاید به صفحه ای نیاز داشته باشید که در آن قرار ملاقات ها برنامه ریزی شده باشد، صفحه ای دیگر که در آن به سادگی همه محصولات را جمع آوری کنید و حتی یک صفحه دیگر برای پر کردن فرم تماس. این اطلاعات باید قبل از شروع طراحی وب سایت مشخص شود تا زمانی که به مرحله ایجاد منو می رسید هیچ حذفی وجود نداشته باشد.
از چه نوع زبانی می خواهید استفاده کنید؟ برای تعریف آن، مهم است که مشتریان خود را بشناسید: چه چیزی دوست دارند، چگونه صحبت می کنند و با چه کسی تعامل دارند. اگر این اطلاعات را داشته باشید، می‌توانید با کپی مناسب توجه آنها را جلب کنید.
به یاد داشته باشید که اهداف و شخصیت شما به عنوان یک شرکت باید در هر صفحه و محتوایی که سایت شما میزبانی می کند منعکس شود. به همین دلیل بسیار مهم است که قبل از شروع طراحی وب، هویت بسیار واضحی از کسب و کار خود داشته باشید.

طراحی وب چیست؟
طراحی وب سایت یکی از جنبه های خلاقانه یک وب سایت است. روی پیکربندی قابل مشاهده سایت خدمات طراحی سایت فروشگاهی و تجربه کاربر تمرکز دارد. از طریق پیاده سازی و به روز رسانی منظم مفاهیم بصری، تصویر یک شرکت یا پروژه را برنامه ریزی و ثبت کنید.

ظاهر وب‌سایت شما اولین برداشتی است که بازدیدکنندگان از برند شما می‌گیرند و می‌تواند کسانی را که وارد آن می‌شوند دعوت کند یا از آنها دور کند. تصادفی نیست که 94 درصد از بازخورد منفی مشتریان مربوط به طراحی وب است.

3 اصل طراحی وب سایت
طراحی وب تحت 3 اصل اساسی است که باید همیشه روشن باشد:

عملکرد: سایت باید پیکربندی مفید، راحت و ساده برای کاربر داشته باشد.
فرم: از عناصر بصری استفاده می شود که توجه کاربر را جلب می کند و پیام های سریع را بدون نیاز به توضیح منتقل می کند. برخی از اشکال طبیعی، برخی انتزاعی و برخی هندسی هستند. از یکی استفاده کنید که هویت برند شما را به بهترین شکل بیان می کند.
سازگاری: در نظر گرفته شده است که هر وب سایت از طریق کدها و سبک های CSS، در میان تکنیک های دیگر، از هر مرورگری قابل مشاهده باشد.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *